UniCal

Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı, gelişmekte olan radyonun dijital mecralarda ne durumda olduğunu öğrencilere aktarmak amacıyla “Teknoloji ile Gelişen Radyo” başlıklı konferans düzenleyecek. TRT Ankara Radyo Programcısı Necile İçmeli’nin konuşmacı olacağı etkinlik, 25 Ekim Pazartesi günü saat 14.30’da İncirli yerleşkesi RTV Stüdyosu’nda gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 25-26 Ekim tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Hayvanları Koruma ve Yaşatma Kulübü, yerleşkelerimizde barınan hayvanların mama, bakım ve tedavi masraflarına destek olmak amacıyla 26-27 Ekim tarihlerinde (09.00-18.00 saatleri) Ataköy yerleşkesi B1 katında Halloween konseptli kermes düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Liderlik ve Yöneticilik Kulübü, iş hayatında yer edinmiş insanların liderlik üzerine kendi tecrübelerini anlatacakları “LİDERYönetici 2021” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Anıl Egehan Algül, Mustafa Levent Elmas, Ahu Yayan ve Görkem Ünel’in konuşmacı olacakları etkinlik, 26 Ekim Salı günü 15.00-21.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından düzenlenen 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Seminerlerinin ilk konukları Ofist Kurucuları Yasemin Arpaç ve Sabahattin Emir olacak. Etkinlik, "Nasıl Yapıyoruz?" başlığıyla 26 Ekim 2021 Salı günü saat 15.00'te çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası, oyun ve deneyimsel öğrenme tabanlı metotlarla katılımcıların takım çalışması ve iş birliği yetkinliklerinin geliştirilmesine yönelik atölye düzenleyecek. Kültür Noktası Birim Başkan Yardımcısı Mücella Ezgin tarafından verilecek eğitim, 26 Ekim Salı günü 16.00-18.00 saatleri arasında Ataköy Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

Mimarlık Bölümü’ndeki “MIM3020” dersi kapsamında öğrencilere uygulamalı duvar eğitimi verilecek. YTONG Proje Uygulama Şef Yardımcısı Gökhan Özkan tarafından verilecek eğitim, 27 Ekim Çarşamba günü 09.00-13.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesi arka bahçede gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Mimarlık Bölümü’nde Prof. Dr. Esin Kasapoğlu yürütücülüğündeki “ARC3020 Building Science II” dersi kapsamında öğrencilere uygulamalı duvar eğitimi verilecek. YTONG şirketinden Mimar Onur Tekfiliz tarafından verilecek eğitim, 27 Ekim Çarşamba günü 13.00-17.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesi arka bahçede gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi İş Geliştirme, Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birimi (İGESİB) ile Beylikdüzü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEYSİAD) iş birliğinde, “İklim Değişikliği ve Kuraklığın Türkiye Sanayisine Etkileri” başlıklı konferans düzenlenecek. TİM İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Başkanı Tahsin Öztiryaki’nin konuşmacı olacağı etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü 13.00-16.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Çizgi Film ve Animasyon Kulübü ile Çizgi Film ve Animasyon Bölümü iş birliğinde, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “Animasyon Sohbetleri-I” başlıklı söyleşi düzenlenecek. Mezunlarımızdan 3D Visual Artist Barış Uysal ve Ataberk Enmutlu’nun konuşmacı olacakları etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’te Sanat ve Tasarım Fakültesi 1. Kat Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı, öğrencilerin mesleki gelişimlerine destek olmak amacıyla “Profesyonel Bir Rehber Gözüyle Turizm Destinasyonlarına Genel Bir Bakış: Panorama Konya Müzesi’nin İncelenmesi” başlıklı etkinlik düzenleyecek. Konya Panorama Müzesi’nden Profesyonel Turist Rehberi Çiğdem Arıcan’ın konuşmacı olacağı etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’te 2A02 numaralı hibrit sınıfta gerçekleştirilecek. Konuğumuz etkinliğe online olarak katılacak.

İncirli Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Alp Ayan’ın konuşmacı olacağı “Dünyayı Şekillendiren Pandemiler” başlıklı seminer, 27 Ekim Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Orkestra İKÜ, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” kutlamaları kapsamında 27 Ekim Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesi arka bahçede konser verecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından 9 Mart 2011 tarihinde “Onursal Doktora” unvanı verilen; 22 Eylül 2021 tarihinde hayata gözlerini yuman Mimar, Restoratör & Tarihçi Prof. Doğan Kuban, İKÜ Mimarlık Fakültesi tarafından düzenlenecek tören ile anılacak. Prof. Dr. Zeynep Ahunbay, Prof. Dr. Doğan Hasol ve Prof. Dr. Zafer Ertürk’ün konuşmacı olacakları etkinlik, Prof. Dr. Zeynep Kuban moderatörlüğünde 27 Ekim Çarşamba günü saat 15.00’te Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 27-28 Ekim tarihlerinde 16.30-19.30 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Sağlıklı Beslenme Kulübü, mezunlar ile ilişkilerin dinamik tutulması ve sporcu beslenmesi alanında diyetisyenin görevleri hakkında öğrencilerin bilgilendirilmesi amacıyla “Sporcu Beslenmesi ve Sporcu Diyetisyenliği” başlıklı söyleşi düzenleyecek. Diyetisyen Zeynep Aybike Gözgü’nün konuşmacı olacağı etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü saat 18.00’de CATS üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından, mezunlarımızın öğrencilere bilgi ve tecrübelerini aktarması amacıyla “Mezunlar Paneli” düzenlenecek. Project Manager Merve Yahşi ve Purchasing Specialist Mine Çanga’nın konuşmacı olacakları etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü saat 19.00’da ZOOM üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

İKÜ Müzik Kulübü tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 28 Ekim Perşembe günü saat 10.00’da Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde “Akademik Tören Dinletisi” gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Çizgi Film ve Animasyon Bölümü, Yıldız Teknik Üniversitesi Grafik Tasarımı Anasanat Dalı Başkanı Doç. Dr. Kader Sürmeli’nin “Bellek İmgeleri” isimli grafik resim sergisini sanatseverlerle ve öğrencilerle buluşturacak. Çeşitli kültürden insanların izlenimlerini aktaran sergi, 28 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında Akıngüç Oditoryumu Zemin Kat Koridoru Sergi Alanı’nda ziyaret edilebilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, Eğitmen Numan Aydınoğlu tarafından 28 Ekim Perşembe günü 15.00-18.30 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 1-2 Kasım tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Film Atölyesi, yeni ve eski üyelerin bir araya gelerek senelik etkinlik programı hakkında fikir alışverişinde bulunabilmesi amacıyla tanışma toplantısı düzenleyecek. Etkinlik, 2 Kasım Salı günü saat 15.45’te 1. Kat Çok Amaçlı Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 3-4 Kasım tarihlerinde 16.30-19.30 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, Eğitmen Numan Aydınoğlu tarafından 4 Kasım Perşembe günü 15.00-18.30 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmeleri ve beden dilini doğru kullanabilmeleri amacıyla “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 5 Kasım Cuma günü 15.00-18.30 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası ile Habitat Derneği iş birliğinde; kadınları ekonomik hayata katılımları için gereken bilgi ve becerilerle donatmak ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklemek amacıyla "Kültür’de Kız Kardeşim Projesi" başlıklı eğitim programı düzenlenecek. Programının üçüncüsü, Eğitmen Hakan Yılmaz tarafından 17 Kasım Çarşamba günü saat 19.00'da Microsoft Teams üzerinden "İnternet Reklamcılığı Eğitimi" başlığıyla gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 22-23 Kasım tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Ingiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim elemanlarından Arş. Gör Murat Kemal Kabak’ın konuşmacı olacağı “Çağdaş Sanat ve Felsefede Posthümanizm Üstüne” başlıklı seminer, 24 Kasım Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 24-25 Kasım tarihlerinde 16.30-19.30 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, Eğitmen Numan Aydınoğlu tarafından 25 Kasım Perşembe günü 15.00-18.30 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmeleri ve beden dilini doğru kullanabilmeleri amacıyla “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 26 Kasım Cuma günü 15.00-18.30 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 29-30 Kasım tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 1-2 Aralık tarihlerinde 16.30-19.30 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Kültür Noktası ile Habitat Derneği iş birliğinde; kadınları ekonomik hayata katılımları için gereken bilgi ve becerilerle donatmak ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklemek amacıyla "Kültür’de Kız Kardeşim Projesi" başlıklı eğitim programı düzenlenecek. Programının dördüncüsü, Eğitmen Ayşegül Şeker tarafından 1 Aralık Çarşamba günü saat 18.00'de Microsoft Teams üzerinden "Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi" başlığıyla gerçekleştirilecek.

Online

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, Eğitmen Numan Aydınoğlu tarafından 2 Aralık Perşembe günü 15.00-18.30 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmeleri ve beden dilini doğru kullanabilmeleri amacıyla “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 3 Aralık Cuma günü 15.00-18.30 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 6-7 Aralık tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 8-9 Aralık tarihlerinde 16.30-19.30 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, Eğitmen Numan Aydınoğlu tarafından 9 Aralık Perşembe günü 15.00-18.30 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmeleri ve beden dilini doğru kullanabilmeleri amacıyla “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 10 Aralık Cuma günü 15.00-18.30 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 13-14 Aralık tarihlerinde 15.00-18.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, toplumda yer alan sağır ve işitme engelliler hakkında farkındalık kazandırmak, öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla “1. Seviye Türk İşaret Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen Gökben Keleş tarafından verilecek eğitim, 15-16 Aralık tarihlerinde 16.30-19.30 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, Eğitmen Numan Aydınoğlu tarafından 16 Aralık Perşembe günü 15.00-18.30 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmeleri ve beden dilini doğru kullanabilmeleri amacıyla “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 17 Aralık Cuma günü 15.00-18.30 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), düşünülmeyeni düşünerek sorgulamadan sonuca ulaşmanın yollarını tartışmak amacıyla “Matematik Felsefesi ve Düşünce Atölyesi”ni düzenleyecek. Matematik sembolleri kullanılarak geçmişten bugüne ve geleceğe düşüncelerin taşınacağı atölye çalışması, Eğitmen Numan Aydınoğlu tarafından 23 Aralık Perşembe günü 15.00-18.30 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI GÜZ YARIYILI DERS BİTİŞİ

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, katılımcıların Türkçeyi etkili konuşabilmeleri ve beden dilini doğru kullanabilmeleri amacıyla “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. Eğitmen İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 24 Aralık Cuma günü 15.00-18.30 saatleri arasında Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

21-22 Güz YY Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı (YDYS) (Sözlü ve Yazılı) Başlangıcı

Ataköy Yerleşkesi

21-22 Güz YY Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı (YDYS) (Sözlü ve Yazılı) Bitişi

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma-inceleme bakımından önemli olan çalışmaların paylaşılması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenlemeye devam ediyor. Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü akademisyenlerimizden Prof. Dr. Songül Esin’in konuşmacı olacağı “Deli Baytar” başlıklı seminer, 29 Aralık Çarşamba günü 15.00-17.00 saatleri arasında CATS platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Online